close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WIZYTA W KONSULACIE

 •  

  Konsulat Generalny RP w Manchesterze uprzejmie informuje, że w urzędzie obowiązuje elektroniczny system zapisów na spotkania paszportowe, obywatelskie oraz prawne w systemie e-Konsulat.

   

  Aby umówić spotkanie w urzędzie, należy wypełnić formularz wizyty na stronie internetowej www.e-konsulat.gov.pl oraz wydrukować potwierdzenie umówionej wizyty (instrukcja zapisu na wizytę w sprawach paszportowych w systemie zdalnej rejestracji e-Konsulat).

   

   

  Osoby, które umówią spotkanie w niewłaściwym referacie (np. w sprawie paszportu do referatu prawnego) nie będą obsłużone i będą musiały umówić nowe spotkanie.

   

   


  WAŻNE!

   

  W związku z dużą liczbą przyjmowanych osób i w celu poprawy jakości obsługi do urzędu będą wpuszczane osoby, które mają umówioną wizytę, bez osób towarzyszących, z wyłączeniem małoletnich, którym nie będzie można zapewnić opieki na czas wizyty w konsulacie.


   

   

  Osoby odbierające dokumenty paszportowe nie mają obowiązku umawiania się na wizytę. Dokumenty te można odbierać w następujących godzinach:

   

  poniedziałek 13.00–17.00

  wtorek 11.00–15.00

  środa 11.00–15.00

  czwartek 11.00–15.00

  piątek 11.00–15.00

   

   

  Dokumentem gwarantującym możliwość wejścia do konsulatu jest otrzymane od pracownika konsulatu potwierdzenie złożenia wniosku paszportowego.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: